Treningi

Plan treningów na sezon 2017 / 2018

Opole

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
ul. Majora Hubala 2
45-267 Opole
treningi prowadzi: trener PZKT Zbigniew Sitarz 5 Dan, instruktor PZKT Klaudia Kołodziej 1 Dan (grupa początkująca) 
poniedziałek
19:00 – 20:00 (osoby posiadające biały lub żółty pas)
19:00 – 20:30 (pozostałe osoby)
czwartek
19:00 – 20:00 (osoby posiadające biały lub żółty pas)
19:00 – 20:30 (pozostałe osoby)
Szkoła Podstawowa nr 24
ul. Wiktora Gorzołki 4
45-627 Opole
(mała sala korekcyjna) 
treningi prowadzi: instruktor PZKT Sebastian Kalek 2 Dan
środa
15:30 – 16:30
czwartek
15:45 – 16:45
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 16 im. Zofii Nałkowskiej
ul. Z. Nałkowskiej 16
45-627 Opole
(sala nr 2)
treningi prowadzi: instruktor PZKT Natalia Biel 1 Dan
poniedziałek
15:30 – 16:30

wtorek    15:30 – 16:30

Akademia Kinder Centrum
ul. Powstańców Śląskich 34
45-087 Opole

treningi prowadzi: instruktor PZKT Natalia Biel 1 Dan

poniedziałek 9:30 – 10:15
10:15 – 11:00

środa 10:00 – 10:45
10:45 – 11:30

Niepubliczne Przedszkole „Bajka”
ul. H. Poświatowskiej 2
45-003 Opole

treningi prowadzi: instruktor klubowy Jarosław Pindel 2 Dan

Dojo Shori
ul. Fabryczna 1

treningi prowadzi: instruktor klubowy Jarosław Pindel 2 Dan

wtorek 18:10 – 19:10

środa 17:30 – 18:30


Murów

Publiczna Szkoła Podstawowa w Murowie
treningi prowadzi: trener PZKT Zbigniew Sitarz 5 Dan, instruktor PZKT Klaudia Kołodziej 1 Dan
poniedziałek
17:30 – 18:30
czwartek
17:30 – 18:30


Niemodlin

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie
ul. Reymonta 9,
49-100 Niemodlin (sala gimnastyczna) 
treningi prowadzi: instruktor PZKT Sebastian Kalek 2 Dan
wtorek
16:30 – 17:30


 Tułowice

Hala sportowa Orlika przy Publicznej Szkole Podstawowej
Generała Świerczewskiego 16,
49-130 Tułowice

treningi prowadzi: instruktor PZKT Sebastian Kalek 2 Dan

poniedziałek
18:00 – 19:00

środa
18:00 – 19:00


Komprachcice

Orlik

treningi prowadzi: instruktor klubowy Jarosław Pindel 2 Dan

poniedziałek 17:45 – 18:45
czwartek 17:00 – 18:00
piątek 17:00 – 18:00


Chmielowice

treningi prowadzi: instruktor klubowy Jarosław Pindel 2 Dan

wtorek 16:30 – 17:30


Wawelno

treningi prowadzi: instruktor klubowy Jarosław Pindel 2 Dan

środa 15:30 – 16:30


Laskowice

treningi prowadzi: instruktor klubowy Jarosław Pindel 2 Dan

poniedziałek 16:00 – 17:00