Osiągnięcia

V Puchar Europy Dzieci w Tradycyjnym Karate-do, 21-22 października 2017 r., Lublin

  • IV miejsce w kata – Stanisław Adamkiewicz

Otwarte Klubowe Mistrzostwa Europy w Tradycyjnym Karate-Do ORLEN 2017, 21-22 października 2017 r., Lublin

  • II miejsce w kumite drużynowym – Konrad Kardas

X Puchar Mistrza oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Wrocław 14 października 2017

  • I miejsce w kata – Marcel Maciejewski
  • II miejsce w kata – Stanisław Adamkiewicz
  • II miejsce w kata – Michał Fedorowski
  • IV miejsce w kata  – Milena Marynowicz

XVII Ogólnopolski Puchar Dzieci w Karate Tradycyjnym Orlen 2017, Łódź 3 czerwca 2017

  • III miejsce w kata – Milena Marynowicz

Silesia Cup 2017, Bytom 21 maja 2017

  • II miejsce w kata – Przemysław Magnuszewski
  • II miejsce w kata – Alicja Junyszek
  • III miejsce w kata – Adrian Dycewicz
  • III miejsce w kata – Oliwia Grygas

XI Otwarte Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Karate Tradycyjnym, Głuchołazy 6 maja 2017

  • I miejsce w kata – Stanisław Adamkiewicz
  • I miejsce w kata – Adrian Dycewicz
  • I miejsce w kata – Julia Seroczyńska
  • II miejsce w kata – Mateusz Lasek
  • II miejsce w kata – Michał Fedorowski
  • II miejsce w kata – Melisa Demireva
  • II miejsce w kata – Jan Marcinkowski
  • II miejsce w kata – Przemysław Magnuszewski
  • II miejsce w kata – Aleksandra Wiej
  • III miejsce w kata – Milena Marynowicz
  • III miejsce w kata – Paweł Buhl
  • III miejsce w kata – Oliwia Grygas
  • III miejsce w kata – Kacper Kieroński – Ignaciuk
  • III miejsce w kata – Alicja Junyszek
  • III miejsce w kata – Emilia Dzwonkowska

V Wiosenny Turniej w Oleśnicy, 22 kwietnia 2017

  • III miejsce w kata – Oliwia Grygas
  • III miejsce w kata – Michał Fedorowski

V Ogólnopolski Turniej Sztuk Walki o Puchar Prezydenta Zielonej Góry, 2 kwietnia 2017

  • I miejsce w kata – Milena Marynowicz
  • II miejsce w kata – Paulina Reczyńska

Wratislavia Cup 2017

  • I miejsce w kata – Alicja Junyszek
  • I miejsce w kata – Adrian Dycewicz
  • II miejsce w kata – Oliwia Grygas
  • III miejsce w kata – Stanisław Adamkiewicz

Turniej Karate o Puchar Burmistrza Miasta Kluczborka, 26 listopada 2016 r.

  • I miejsce w kata – Oliwia Grygas
  • I miejsce – Nina Piestrak
  • I miejsce – Przemysław Magnuszewski
  • I miejsce – Blanka Jabłońska
  • II miejsce – Jan Banczerowski
  • II miejsce – Małgorzata Albert
  • II miejsce – Tomasz Kędziora
  • II miejsce – Paulina Sowa
  • III miejsce – Zofia Frydel
  • III miejsce – Tytus Majchrzak

VII Otwarte Mistrzostwa Wrocławia, 5 października 2016r.

  • II miejsce w kata – Oliwia Grygas
  • III miejsce w kata – Nina Piestrak

Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym Kraków ORLEN 2016; 14-15 października 2016 r., Kraków (Polska)

  • I miejsce w fuku-go – Konrad Kardas

II Puchar Świata Dzieci w Karate Tradycyjnym; 14-15 października 2016 r., Kraków (Polska)

  • I miejsce w kata – Stanisław Adamkiewicz
  • II miejsce w kata – Mateusz Lasek

IX Puchar Mistrza Wrocław 2016 – 1 października 2016

  • I miejsce w kata – Mateusz Lasek
  • II miejsce w kata – Stanisław Adamkiewicz
  • III miejsce w kumite – Konrad Kardas 

XXVII Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów i Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym ORLEN 2016

  • II miejsce w fuku-go – Konrad Kardas
  • III miejsce w ko-go kumite – Konrad Kardas
  • III miejsce w kata indywidualne – Konrad Kardas

XVI Ogólnopolski Puchar Dzieci w Karate Tradycyjnym ORLEN 2016 – 4-5 czerwca 2016

  • II miejsce kata – Mateusz Lasek

Silesia Cup 2016 – Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Województwa Śląskiego w Karate Tradycyjnym – 22 maja 2016

  • II miejsce w kata – Alicja Junyszek
  • II miejsce w kata – Mateusz Lasek
  • III miejsce w kata – Stanisław Adamkiewicz
  • III miejsce w kata – Adrian Dycewicz

X Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny w Głuchołazach – 30 kwietnia 2016

  • I miejsce w kata – Paulina Reczyńska
  • I miejsce w kata – Milena Marynowicz
  • I miejsce w kata – Stanisław Adamkiewicz
  • II miejsce w kata – Oliwia Grygas
  • II miejsce w kata – Aleksandra Wiej
  • III miejsce w kata – Roksana Gołębiowska
  • III miejsce w kata – Alicja Junyszek
  • III miejsce w kata – Bartosz Martuś
  • III miejsce w kata – Adam Seroczyński
  • III miejsce w kata – Paweł Buhl 

IV Wiosenny Turniej Karate Tradycyjnego dla dzieci i młodzieży o puchar Burmistrza Miasta Oleśnicy – 16 kwietnia 2016

  • II miejsce w kata – Stanisław Adamkiewicz
  • III miejsce w kata – Milena Marynowicz

IV Ogólnopolski Turniej Sztuk Walki o Puchar Prezydenta Miasta Zielona Góra – 3 kwietnia 2016

  • II miesjce w kumite – Konrad Kardas
  • II miesjce w kata – Konrad Kardas
  • II miesjce w kumite – Michał Sitarz
  • II miesjce w kumite – Klaudia Kołodziej

Międzynarodowy Turniej dla Dzieci i Młodzieży w Karate Tradycyjnym – Wratislavia Cup 2016 – 5 marca 2016

  • II miejsce w kumite – Konrad Kardas
  • II miejsce w kata – Konrad Kardas

Międzynarodowy Turniej o puchar Burmistrza Kluczborka 2015 – 28 listopada 2015

  • I miejsce w kata – Patrycja Sowa
  • III miejsce w kata – Marcel Majewski
  • III miejsce w kata – Paweł Bhul

VI OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA W KARATE TRADYCYJNYM 24 października 2015

  • I miejsce w kumite – Konrad Kardas
  • I miejsce w kata – Konrad Kardas

XXXII Mistrzostwa Europy WTKF w Karate Tradycyjnym – 17-18 października 2015 r., Wilno (Litwa)

  • II miejsce w kata – Konrad Kardas
  • IV miejsce w fuku-go – Konrad Kardas

XV Ogólnopolski Puchar Dzieci w Karate Tradycyjnym 2015

  • III miejsce w kata – Mateusz Lasek

VI Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Województwa Śląskiego – Silesia Cup 2015

  • I miejsce w kata – Mateusz Lasek
  • III miejsce w kata – Patrycja Sowa

IX Otwarte Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Karate Tradycyjnym, Głuchołazy 30.05.2015

  • I miejsce w kata – Marcin Polnar
  • I miejsce w kata – Stanisław Adamkiewicz
  • I miejsce w kata – Maja Rawicka
  • II miejsce w kata – Mateusz Lasek
  • II miejsce w kata – Paulina Reczyńska
  • III miejsce w kata – Patrycja Sowa
  • III miejsce w kata – Michał Fedorowski
  • III miejsce w kata – Victor Budziński
  • III miejsce w kata – Anna Kamińska
  • III miejsce w kata – Kacper Kieroński
  • III miejsce w kata – Agnieszka Macioszek
  • III miejsce w kata – Oliwia Grygas

XVIII Mikołajkowy Turniej Karate Tradycyjnego w Guchołazach 14.12.2014

  • I miejsce w kata – Paulina Reczyńska
  • I miejsce w kata – Kamil Hantulik
  • I miejsce w kata – Stanisław Adamkiewicz
  • I miejsce w kata – Michał Fedorowski
  • II miejsce w kata – Łukasz Mańka
  • III miejsce w kata – Patrycja Sowa

Międzynarodowy Turniej o Puchar Burmistrza Kluczborka 29.11.2014

  • I miejsce w kata – Mateusz Lasek
  • I miejsce w kata – Julia Dąbrowska
  • I miejsce w kata – Michał Olejnik
  • II miejsce w kata – Paulina Reczyńska
  • II miejsce w kata – Marcin Polnar
  • III miejsce w kata – Karolina Marek
  • III miejsce w kata – Szymon Olkuśnik
  • III miejsce w kata – Szymon Jaceńków

Turniej Karate – Vsetin (Czechy) 04.10.2014

  • I miejsce w kata – Dominika Sowa
  • I miejsce w kata – Stanisław Adamkiewicz
  • II miejsce w kata – Mateusz Lasek
  • II miejsce w kata – Paulina Reczyńska
  • II miejsce w kata – Marcin Polnar
  • II miejsce w kata – Michał Fedorowski
  • III miejsce w kata – Patrycja Sowa

V Otwarte Mistrzostwa Wrocławia 27.09.2014

  • II miejsce w kata – Paulina Reczyńska
  • II miejsce w kata – Kamil Hantulik
  • III miejsce w kata – Mateusz Lasek

I Turniej Karate Tradycyjnego o Puchar Burmistrza miasta i gminy Chocianów 21.06.2014

  • II miejsce w kata – Mateusz Lasek
  • III miejsce w kata – Karolina Marek

Międzyklubowy Turniej Karate Tradycyjnego w Gołkowicach 07.06.2014

  • I miejsce w kata – Dominika Sowa
  • II miejsce w kata – Mateusz Lasek
  • III miejsce w kata – Łukasz Mańka
  • III miejsce w kata – Patrycja Sowa

VIII Otwarte Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Karate Tradycyjnym w Głuchołazach 24.05.2014

  • II miejsce w kata – Łukasz Mańka
  • II miejsce w kata – Mateusz Lasek

Wiosenny Turniej Karate Tradycyjnego w Oleśnicy 05.04.2014

  • I miejsce w kata – Mateusz Lasek
  • I miejsce w kata – Paulina Reczyńska
  • I miejsce w kata – Patrycja Sowa
  • II miejsce w kata – Marcin Polnar
  • II miejsce w kata – Milena Marynowicz
  • III miejsce w kata – Dominika Sowa

Turniej Karate Tradycyjnego z okazji Dnia Dziecka w Gołkowicach – 08.06.2013

  • II miejsce w kata – Mateusz Lasek
  • III miejsce w kata – Dominika Sowa

Międzynarodowy Turniej o Puchar Burmistrza w Kluczborku 2013

  • III miejsce w kata – Łukasz Mańka
  • III miejsce w kata – Dominika Sowa

Międzyklubowy Turniej Przedszkolaków Opole 23.03.2013

  • I miejsce w kata – Mateusz Lasek